Jak zamówić Super Koc?

Wsród dostępnych kategorii i towarów wybierz preferowany design własnego koca. Następnie wpisz imię lub dodaj napis, załącz zdjęcia i sfinalizuj zamówienie. Z Twojej strony to wszystko — a my przechodzimy do produkcji. 

Jakie ma być zdjęcie dla koca?

Najlepsze są zdjęcia robione przy świetle dziennym. Twarz ma patrzeć wprost, a osoba ze zdjęcia umieszczona blisko kamery. Nie odpowiednie są zdjęcia niewyraźne, czarno-białe, zblurowane.

Z czego jest zrobiony Super Koc?

Nasze koce są wykonane z 100% mikrofibry, jest wyjątkowo miękki, lekki i ciepły. Nie ulega mechaceniu i blaknięciu. Nadaje się do prania w pralce. Materiał jest przyjazny dla środowiska. 

Czy nadruk nie schodzi po praniu?

Używamy zaawansowanej technologii druku, a materiał samego koca jest odporny na blaknięcia. Trwały nadruk na całej powierzchni koca zabiezpiecza rysunek przed wycieraniem się, co znaczy że będzie on długo służył i pozostanie w dobrym stanie.

Jaki jest czas oczekiwania?

Swój koc otrzymasz w ciągu 4-5 dni roboczych po złożeniu zamówienia. 

Dla kogo jest ten koc?

Takim spersonalizowanym kocem na pewno zaskoczyć każdego! To kreatywny pomysł na prezent i wysoko jakościowy, miękki i ciepły koc do wykorzystania na codzień. Mamy setki designów dla dzieci, dla par, dla mężczyzn i dla kobiet.

Jakie są dostępne rozmiary?

Do Twojego wyboru są 3 rozmiary:

Mały 76*101 cm, Średni 127*152 cm i Duży 152*203 cm.

Czy jest możliwość zwrotu?

Niestety tego produktu nie będziesz mógł zwrócić, dlatego że jest on ręcznie robiony według Twoich spersonalizowanych kryterium. W razie wystąpienia wyjątkowych okoliczności możesz z nami się skontaktować przez tego maila: kontakt@superkoc.pl